Matylda Zając

124 Artykuł(y)
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku europeistyka. Prywatnie żona Tomka, który zaraził ją tematyką finansów. Lubi słońce, podróże i plaże.
jaki strop jest najtańszy

Jaki strop jest najtańszy? Odkryj ekonomiczne opcje

Planujesz budowę domu i zastanawiasz się, jaki strop będzie dla Ciebie najtańszy? Wybór odpowiedniego stropu może znacząco wpłynąć na koszty całego przedsięwzięcia. W tym artykule przedstawiamy różne rodzaje stropów, ich zalety i wady, a także konkretne przykłady, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!
jaki dach jest najtańszy

Jaki dach jest najtańszy? Porównanie opcji

Zastanawiasz się, jaki dach będzie dla Ciebie najlepszy i nie obciąży zbytnio portfela? Dobrze trafiłeś! W tym artykule porównamy różne rodzaje dachów pod kątem kosztów ich wykonania. Dowiesz się, które rozwiązania są najbardziej ekonomiczne, a przy tym funkcjonalne i estetyczne.

Atrakcyjny kredyt samochodowy dla firm na nowego Nissana

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego samochodu jest kluczowe, zwłaszcza dla firm, które potrzebują mobilności i efektywności w prowadzeniu swojej działalności. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, wiele firm oferuje korzystne kredyty samochodowe, które pozwalają na łatwiejszy dostęp do nowych pojazdów. W tym artykule przyjrzymy się, na czym polega kredyt samochodowy, jakie są jego rodzaje, a także poznamy jego główne zalety.
jak nie płacić składki zdrowotnej

Jak nie płacić składki zdrowotnej?

Składka zdrowotna potrafi znacząco uszczuplić budżet zarówno pracowników etatowych, jak również przedsiębiorców. Chociaż narosło wokół niej wiele kontrowersji, wiele osób nie ma możliwości jej uniknięcia. Sprawdź, jak nie płacić składki zdrowotnej!
Ile można oszczędzić czasu z cateringiem dietetycznym

Ile można oszczędzić czasu z cateringiem dietetycznym?

Catering dietetyczny to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z tej formy żywienia ze względu na jej liczne zalety. Jedną z największych korzyści, jakie oferuje catering dietetyczny, jest oszczędność czasu. W dzisiejszych czasach, kiedy każda minuta jest na wagę złota, taka forma żywienia może okazać się nieoceniona.

Rozliczenie PIT przez profil zaufany. Sprawdź jak

W ciągu ostatnich lat rozliczenie roczne stało się znacznie prostsze dla podatników. Skomplikowane procedury zastąpiła możliwość złożenia PIT przez Internet. Jednym ze skutecznych sposobów zeznania podatkowego za rok 2022 jest rozliczenie PIT-28, PIT-36, PIT-37 lub PIT-38 za pomocą profilu zaufanego. Jak to zrobić? Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami.
Jak przeżyć za 5 zł dziennie

Jak przeżyć za 5 zł dziennie?

Być może wydaje się to niemożliwe, ale jest to wykonalne. Jak? Jesteś biednym studentem, który nie może pozwolić sobie na większy wydatek? A może po prostu, chcesz sprawdzić się w takim wyzwaniu? W każdym przypadku zachęcamy Cię serdecznie do lektury!
Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo

Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo?

Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo? Niewątpliwie jest to wyzwanie. Oznacza ono bowiem, że dziennie możemy przeznaczyć na posiłek maksymalnie 1,42 zł. Czy jest to w ogóle możliwe? Dowiesz się tego z poniższego, krótkiego artykułu. Zapraszamy serdecznie do lektury.
jak przeżyć za 100 zł miesięcznie

Jak przeżyć za 100 zł miesięcznie?

Jak przeżyć za 100 zł miesięcznie? Czy jest to w ogóle możliwe? Nasza odpowiedź jest twierdząca. Chciałbyś dowiedzieć się jak takie coś wykonać? Nie stać Cię na więcej i musisz skrajnie ograniczyć swoje wydatki? Przeczytaj koniecznie poniższy artykuł.
jak przeżyć za 50 zł tygodniowo

Jak przeżyć za 50 zł tygodniowo?

Jak przeżyć za 50 zł tygodniowo? Wydawać się to może zadaniem dość trudnym, aczkolwiek jest ono wykonalne. Szalejąca drożyzna zmusza nas coraz częściej do szukania wymyślnych rozwiązań. Sprawdź, w jaki sposób można przeżyć tydzień jedynie za 50 zł.

Jak korzystać z odkurzacza, aby służył długo?

Odkurzacz to jeden z najbardziej podstawowych sprzętów AGD, jakie znaleźć można w naszych domach. Jego rola jest nieoceniona, bo trudno wyobrazić sobie bez niego codzienne porządki. Jak korzystać z odkurzacza, aby służył nam długo i dokładnie usuwał zanieczyszczenia z podłogi i dywanów? Podpowiadamy! To prostsze niż może się wydawać.