Matylda Zając

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku europeistyka. Prywatnie żona Tomka, który zaraził ją tematyką finansów. Lubi słońce, podróże i plaże.
jak nie płacić składki zdrowotnej

Jak nie płacić składki zdrowotnej?

Składka zdrowotna potrafi znacząco uszczuplić budżet zarówno pracowników etatowych, jak również przedsiębiorców. Chociaż narosło wokół niej wiele kontrowersji, wiele osób nie ma możliwości jej uniknięcia. Sprawdź, jak nie płacić składki zdrowotnej!
Ile można oszczędzić czasu z cateringiem dietetycznym

Ile można oszczędzić czasu z cateringiem dietetycznym?

Catering dietetyczny to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z tej formy żywienia ze względu na jej liczne zalety. Jedną z największych korzyści, jakie oferuje catering dietetyczny, jest oszczędność czasu. W dzisiejszych czasach, kiedy każda minuta jest na wagę złota, taka forma żywienia może okazać się nieoceniona.

Rozliczenie PIT przez profil zaufany. Sprawdź jak

W ciągu ostatnich lat rozliczenie roczne stało się znacznie prostsze dla podatników. Skomplikowane procedury zastąpiła możliwość złożenia PIT przez Internet. Jednym ze skutecznych sposobów zeznania podatkowego za rok 2022 jest rozliczenie PIT-28, PIT-36, PIT-37 lub PIT-38 za pomocą profilu zaufanego. Jak to zrobić? Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami.
Jak przeżyć za 5 zł dziennie

Jak przeżyć za 5 zł dziennie?

Być może wydaje się to niemożliwe, ale jest to wykonalne. Jak? Jesteś biednym studentem, który nie może pozwolić sobie na większy wydatek? A może po prostu, chcesz sprawdzić się w takim wyzwaniu? W każdym przypadku zachęcamy Cię serdecznie do lektury!
Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo

Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo?

Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo? Niewątpliwie jest to wyzwanie. Oznacza ono bowiem, że dziennie możemy przeznaczyć na posiłek maksymalnie 1,42 zł. Czy jest to w ogóle możliwe? Dowiesz się tego z poniższego, krótkiego artykułu. Zapraszamy serdecznie do lektury.
jak przeżyć za 100 zł miesięcznie

Jak przeżyć za 100 zł miesięcznie?

Jak przeżyć za 100 zł miesięcznie? Czy jest to w ogóle możliwe? Nasza odpowiedź jest twierdząca. Chciałbyś dowiedzieć się jak takie coś wykonać? Nie stać Cię na więcej i musisz skrajnie ograniczyć swoje wydatki? Przeczytaj koniecznie poniższy artykuł.
jak przeżyć za 50 zł tygodniowo

Jak przeżyć za 50 zł tygodniowo?

Jak przeżyć za 50 zł tygodniowo? Wydawać się to może zadaniem dość trudnym, aczkolwiek jest ono wykonalne. Szalejąca drożyzna zmusza nas coraz częściej do szukania wymyślnych rozwiązań. Sprawdź, w jaki sposób można przeżyć tydzień jedynie za 50 zł.

Jak korzystać z odkurzacza, aby służył długo?

Odkurzacz to jeden z najbardziej podstawowych sprzętów AGD, jakie znaleźć można w naszych domach. Jego rola jest nieoceniona, bo trudno wyobrazić sobie bez niego codzienne porządki. Jak korzystać z odkurzacza, aby służył nam długo i dokładnie usuwał zanieczyszczenia z podłogi i dywanów? Podpowiadamy! To prostsze niż może się wydawać.  

Tanie dekoracje ścienne, które odmienią charakter wnętrza

Dekoracje ścienne od lat królują w zdecydowanej liczbie wnętrz naszych mieszkań. Mogą stanowić świetne uzupełnienie każdej aranżacji, a także sprawić, że wnętrza nabiorą indywidualnego wyrazu. Niektóre z nich, jeśli będą dobrze dobrane, odzwierciedlą nawet nasz charakter i to, czym kierujemy się w życiu. Jak zatem wybrać tanie dekoracje ścienne? Podpowiadamy.