Kategoria

Finanse osobiste

kredyt

Kredyt hipoteczny na remont

Przygotowujesz się do remontu domu lub mieszkania? Zastanawiasz się skąd wziąć fundusze na przeprowadzenie modernizacji, gdy koszty przekraczają możliwości Twojego budżetu? Jeśli rozważasz zaciągnięcie drogiej pożyczki gotówkowej, proponujemy zwrócić uwagę na kredyt hipoteczny przeznaczony na remont.
jak nie płacić składki zdrowotnej

Jak nie płacić składki zdrowotnej?

Składka zdrowotna potrafi znacząco uszczuplić budżet zarówno pracowników etatowych, jak również przedsiębiorców. Chociaż narosło wokół niej wiele kontrowersji, wiele osób nie ma możliwości jej uniknięcia. Sprawdź, jak nie płacić składki zdrowotnej!
Jak przeżyć za 5 zł dziennie

Jak przeżyć za 5 zł dziennie?

Być może wydaje się to niemożliwe, ale jest to wykonalne. Jak? Jesteś biednym studentem, który nie może pozwolić sobie na większy wydatek? A może po prostu, chcesz sprawdzić się w takim wyzwaniu? W każdym przypadku zachęcamy Cię serdecznie do lektury!
Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo

Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo?

Jak przeżyć za 10 zł tygodniowo? Niewątpliwie jest to wyzwanie. Oznacza ono bowiem, że dziennie możemy przeznaczyć na posiłek maksymalnie 1,42 zł. Czy jest to w ogóle możliwe? Dowiesz się tego z poniższego, krótkiego artykułu. Zapraszamy serdecznie do lektury.
jak przeżyć za 100 zł miesięcznie

Jak przeżyć za 100 zł miesięcznie?

Jak przeżyć za 100 zł miesięcznie? Czy jest to w ogóle możliwe? Nasza odpowiedź jest twierdząca. Chciałbyś dowiedzieć się jak takie coś wykonać? Nie stać Cię na więcej i musisz skrajnie ograniczyć swoje wydatki? Przeczytaj koniecznie poniższy artykuł.
Jak przeżyć za 10 zł dziennie jadłospis

Jak przeżyć za 10 zł dziennie? Jadłospis

Jak przeżyć za 10 zł dziennie? Chcesz poznać jadłospis? Wydawać by się mogło, że przeżycie jednego dnia za kwotę 10 zł jest niemożliwe. Wielu ludzi jednak musi się za takie pieniądze codziennie wyżywić. Jak to robią? Przeczytaj koniecznie nasz artykuł.
jak przeżyć za 50 zł tygodniowo

Jak przeżyć za 50 zł tygodniowo?

Jak przeżyć za 50 zł tygodniowo? Wydawać się to może zadaniem dość trudnym, aczkolwiek jest ono wykonalne. Szalejąca drożyzna zmusza nas coraz częściej do szukania wymyślnych rozwiązań. Sprawdź, w jaki sposób można przeżyć tydzień jedynie za 50 zł.