Agnieszka Wójcik

6 Artykuł(y)
Agnieszka Wójcik od lat interesuje się oszczędzaniem pieniędzy i dbałością o środowisko naturalne. Urodziła się w małym miasteczku na Mazowszu, gdzie od najmłodszych lat uczyła się szanować zasoby naturalne i gospodarować budżetem domowym. Ukończyła studia z zakresu finansów. Żyje zgodnie ze strategią zero waste i uwielbia chodzić po górach.

Dlaczego warto zainteresować się złotem inwestycyjnym?

Dzięki rozpowszechnieniu się internetu inwestowanie stało się dostępne dla wszystkich osób niezależnie od tego, w jakiej części świata mieszkają, w co chcą zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze lub jaką kwotę planują przeznaczyć na inwestycje. Obecnie osoby zainteresowane inwestowaniem mogą korzystać z funduszy, akcji, rynków metali i surowców, kryptowalut... Do tego dochodzi oczywiście cenione przez doświadczonych inwestorów złoto inwestycyjne. Jak widać, wybór jest ogromny. Zanim jednak przeznaczy się swoje środki na takie inwestycje, należy na spokojnie przemyśleć kilka rzeczy.

Czy catering dietetyczny się opłaca?

Catering dietetyczny to usługa, która zyskuje na popularności wśród osób dbających o swoje zdrowie i dietę. W tekście przedstawiamy, czy warto skorzystać z usług cateringowych i jakie korzyści oraz wady z tego wynikają. Przedstawiamy także dostępne usługi, takie jak dieta pudełkowa w Poznaniu i cateringi dietetyczne w Białymstoku.