Tomasz

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku finanse i rachunkowość, wierny fan inteligentnego oszczędzania. Prywatnie majsterkowicz, bloger oraz mąż Matyldy.
Tani wyjazd w góry

Tani wyjazd w góry – jak to zaplanować?

Jeśli marzysz o wypadzie w góry, ale nie chcesz przepłacać, warto zaplanować taki wyjazd z głową. Istnieje wiele sposobów, aby cieszyć się pięknymi krajobrazami i atrakcjami turystycznymi, nie nadszarpując swojego portfela. Oto kilka porad, jak zaplanować tani wyjazd w góry.
dwie kobiety w biurze w Warszawie

Co daje wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to nowoczesna opcja dla przedsiębiorców poszukujących wysokiej jakości usług w połączeniu z atrakcyjną ceną. Z innowacyjnego…
Jak przeżyć za 10 zł dziennie jadłospis

Jak przeżyć za 10 zł dziennie? Jadłospis

Jak przeżyć za 10 zł dziennie? Chcesz poznać jadłospis? Wydawać by się mogło, że przeżycie jednego dnia za kwotę 10 zł jest niemożliwe. Wielu ludzi jednak musi się za takie pieniądze codziennie wyżywić. Jak to robią? Przeczytaj koniecznie nasz artykuł.
Zastosowanie badań NDT

Zastosowanie badań NDT

Badania nieniszczące, czyli Non Destructive Testing są metodami badawczymi polegającymi na weryfikacji stanu obiektów oraz dokonywaniu na tej…
darmowe webinary

Jak wykorzystać darmowe webinary?

Darmowe webinary mogą pomóc nam wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów. Aktualnie nie jest łatwo wyróżnić się na tle konkurencji, dlatego warto sięgać po nowoczesne technologie. Czym dokładnie jest webinar i jak go wdrożyć? O czym warto wiedzieć?
produkcja kontraktowa

Produkcja kontraktowa – jak oszczędzać na outsourcowaniu produkcji?

Producenci suplementów diety czy nawet i innych wyrobów medycznych z pewnością co chwila zastanawiają się w jaki sposób można skutecznie zminimalizować koszty produkcji. Nie ukrywajmy, ale w dobie dość niekorzystnej sytuacji gospodarczo- ekonomicznej, praktycznie każda firma skupia się na tym, by skutecznie zminimalizować koszty prowadzenia danej działalności.
Moduł Younga

Moduł Younga

Moduł Younga, znany również jako moduł sprężystości, jest miarą sztywności materiałów. Można ją traktować jako miarę siły potrzebnej do odkształcenia obiektu przez przyłożenie pewnego naprężenia.

Czy warto kupić mieszkanie na kredyt?

Bardzo często zakup mieszkania jest sfinalizowany za pomocą kredytu hipotecznego, trzeba jednak dobrze przemyśleć swoją decyzję, bo wieloletnie zobowiązanie stanowi spore obciążenie. Oczywiście jeśli kogoś stać na takie rozwiązanie, ma stabilną pracę i stałe przychody, to nie powinno być żadnych problemów z terminową spłatą kredytu.