Michał Jankowski

Michał Jankowski to ekspert ds. finansów osobistych, który pomaga ludziom oszczędzać i planować swoje finanse. Urodził się i wychował w Warszawie, gdzie ukończył studia z ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Po studiach zajął się pracą w firmie doradczej, gdzie zdobył doświadczenie w zarządzaniu portfelami inwestycyjnymi. W czasie wolnym uwielbia jeździć na rowerze i biegać.

Budżetowy Apple iPad do nauki i zastosowań domowych

Marka Apple produkuje sprzęt dla profesjonalistów, natomiast w ofercie kalifornijskiego giganta nie brakuje również budżetowych rozwiązań do nauki oraz zastosowań domowych. Jednym z nich są tańsze modele iPadów, które można dodatkowo wykorzystać jako mobilne centrum rozrywki. Aby dowiedzieć się więcej istotnych informacji na temat budżetowych Apple iPadów do nauki i zastosowań domowych, koniecznie przeczytaj ten artykuł!
kredyt

Kredyt hipoteczny na remont

Przygotowujesz się do remontu domu lub mieszkania? Zastanawiasz się skąd wziąć fundusze na przeprowadzenie modernizacji, gdy koszty przekraczają możliwości Twojego budżetu? Jeśli rozważasz zaciągnięcie drogiej pożyczki gotówkowej, proponujemy zwrócić uwagę na kredyt hipoteczny przeznaczony na remont.