Wirtualne biuro – ile kosztuje, czy daje realne oszczędności?

dzielnica biznesowa z biurowcami w Warszawie

Prowadzenie własnej firmy to możliwość rozwoju, niezależność, wyższe dochody, ale także spore koszty. Czy istnieją sposoby na obniżenie firmowych wydatków bez konieczności obniżania jakości usług? Sprawdź, czym jest wirtualne biuro i dlaczego warto skorzystać z nowoczesnego rozwiązania dla przedsiębiorców.

Czym jest  wirtualne biuro?

E-biuro to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zredukować koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Wirtualne biuro to możliwość wynajęcia adresu do rejestracji firmy, korespondencji i celów marketingowych w atrakcyjnej lokalizacji w atrakcyjnej cenie. Biuro wirtualne to doskonałe rozwiązanie dla prowadzących własną działalność, która nie wymaga codziennego przebywania pod adresem siedziby firmy i bezpośrednich kontaktów z klientami. Wirtualne biuro Warszawa Targówek to także możliwość znacznego obniżenia kosztów przy jednoczesnym korzystaniu z możliwości, jakie daje prestiżowy adres firmy.  Ceny wynajmu powierzchni biurowej w Warszawie wahają się od 10 do 24 EUR za metr kwadratowy, co dla początkujących przedsiębiorców, startupów czy freelancerów jest zbytnim obciążeniem. Wynajem adresu do rejestracji w GUS, ZUS, US i KRS  wraz z obsługą korespondencji przychodzącej wynosi 99 zł netto miesięcznie, co znacznie ułatwia rozpoczęcie przygody z własnym biznesem. Dodatkowym atutem wirtualnego adresu na warszawskim Targówku jest możliwość pozyskiwania klientów z lokalnego rynku, wyższa pozycja firmy w wyszukiwarkach internetowych, korzystne interpretacje podatkowe, a także budowanie pozytywnego wizerunku marki. 

Jakie oszczędności daje e-biuro?

Wirtualny adres do rejestracji, korespondencji i celów marketingowych to znacznie mniejsze miesięczne koszty niż w przypadku wynajmu tradycyjnego lokalu biurowego w Warszawie i innych dużych miastach. Dodatkowo, klienci e-biura mogą korzystać z usług wirtualnego sekretariatu. Obsługa korespondencji firmowej wraz z wirtualnym adresem pozwala zredukować wydatki na zatrudnienie asystenta czy sekretarki, ale także oszczędzić czas. Wirtualne biuro oferuje odbiór przesyłek zwykłych, poleconych, kurierskich, skanowanie poczty, odbiór awizo, powiadomienia sms lub e-mail o nadejściu przesyłki oraz wysyłkę korespondencji na wskazany przez klienta adres. Przedsiębiorca może dopasować usługi e-sekretariatu do indywidualnych potrzeb wybierając jeden z atrakcyjnych pakietów usług wirtualnego biura. Pełna obsługa korespondencji wraz z adresem do rejestracji w atrakcyjnej lokalizacji to jedynie 199 zł netto miesięcznie, czyli znacznie mniej niż wynajem powierzchni biurowej czy zatrudnienie sekretarki. 

Przeczytaj  Czy oszczędzanie w euro się opłaca? Sprawdź, zanim założysz konto walutowe

Wirtualne biuro – pakiety usług dla firm w konkurencyjnych cenach

Biuro wirtualne Warszawa Targówek to nie tylko prestiżowy adres siedziby i obsługa korespondencji firmowej, ale także szereg usług dodatkowych w najniższych cenach na rynku. Przedsiębiorcy poszukujący realnych oszczędności mogą wybrać specjalne pakiety usług, dopasowane do indywidualnych potrzeb i aktualnej sytuacji. Biuro rachunkowe Targówek to profesjonalne usługi księgowe dla firm w konkurencyjnej cenie dla klientów korzystających z wirtualnego adresu. W pakietach e-biura dostępne są również usługi doradców podatkowych, obsługa prawna oraz pomoc w rejestracji spółki. Wybierając ofertę wirtualnego biura, zyskujesz profesjonalne wsparcie w prowadzeniu biznesu dzięki specjalistom z zakresu marketingu, księgowości, prawa podatkowego, administracyjnego i gospodarczego. Wirtualne biuro to sprawdzone od kilku dekad przez przedsiębiorców na całym świecie rozwiązanie, umożliwiające prowadzenie własnej firmy znacznie taniej niż konkurencja. Połączenie niskiej ceny z usługami na najwyższym poziomie to najlepsze wsparcia dla prowadzących działalność gospodarczą i nowoczesne  wsparcie na każdym etapie rozwoju biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
Jak przeżyć za 3000 zł miesięcznie

Jak przeżyć za 3000 zł miesięcznie?

Następny artykuł
Nadzór spawalniczy

Nadzór spawalniczy - oszczędność czasu i pieniędzy

Zobacz też